Bez vysvětlení mě chytli za nohy a paní doktorka začala skákat po břiše…

Rozhodovala jsem se, zda si zaplatím dulu, nakonec jsem objevila na stránkách porodnice možnost zaplatit si porodní asistentku přímo dané porodnice. Porod byl velmi rychlý, cca 4 hodiny i s cestou. Bohužel dělo se přesně to, co jsem nechtěla.

Mé tlačící kontrakce byly údajně sice časté ale krátké, takže mi bylo oznámeno, že mi bude podán oxytocin, bohužel žádný rozdíl jsem nepozorovala. Taky mi bylo sděleno, že musím mít na sobě monitorovací pásy ideálně pořád a nikoho nezajímalo, že ukrutně zvyšovaly bolesti, jelikož se zařezávaly do břicha. Vlastně byly úplně šejdrem a nemohly nic objektivně naměřit, ale bylo mi sděleno, že miminku padají ozvy. Načež došel primář a ještě další doktorka, bez vysvětlení mě chytli za nohy a paní doktorka začala skákat po břiše, načež miminko které si dávalo na čas, vyletělo extrémně rychle a mimo nástřih jsem se natrhla i s konečníkem – IV. stupeň poranění. V porodnici mi nikdo nebyl schopen říct, zda budu úplně v pořádku.

Měsíc jsem si nesedla a způsobilo mi to takové psychické trauma, že jsem přišla o mléko. Bohužel se bojím, že zdravotní následky si ponesu celý život…

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů